czwartek, 18 lutego 2010

Natalia


Gdyby Gilbert Beco spotkał się z tą dziewczyną pewnie by zaśpiewał ,, Natali 2 ,, ,>)Natalia - Ciężko pisać o sobie, ale postaram się choć odrobinę przybliżyć moją osobę. Mam na imię Natalia, mieszkam we Wrocławiu, ukończyłam OSSP. Lubię malować i rysować oraz pozować do zdjęć. Sprawia mi to ogromną radość. Zapominam wtedy o wszystkich problemach, troskach. Kiedy pozuję mogę grać kogoś, kim nie jestem??? Mogę stąpać ponad ziemią??? Po za tym bardzo miło jest zobaczyć efekty pracy fotografa???
Jestem raczej rozważna, odpowiedzialna, spokojna, wrażliwa ???.w głębi duszy jednak rozdygotana, niespokojna, roztargniona. Coraz więcej spraw mnie przytłacza...Chyba za dużo myślę..Staram się jednak być wesołą osobą, lubię się uśmiechać, płaczę raczej w samotności bo wstydzę się łez??? ;) Co jeszcze powiedzieć o sobie ???chwilowo nic mi się nie chce.. ale podźwignę się i niedługo coś mi się zachce ;)
Mam świetnego psa-mopsa, który wcale nie jest flegmatyczny i leniwy..uwielbia spacery???.Może uda mi się jutro wcześniej wstać i wyjść z nim na dluuuugi spacer ;)

1 komentarz:

  1. nie ma co się wstydzić łez... ja tez płaczę traczej w samotności - nie ze wstydu ale dlatego by nikomu nie sprawiać soba kłopotu i by ludzie zawsze o mnie mówili, obna jest ciagle uśmiechnięta...

    OdpowiedzUsuń