czwartek, 18 lutego 2010

Karolina - carroline


Bywa tak czasami że modelki przychodzą na sesję z pełnymi torbami ciuchów i pomimo intensywnej naszej pracy nie ma ciekawych zdjęć . Karolina na sesję nie przygotowała właściwie nic i chyba bardzo dobrze . Ona w każdym ubraniu wygląda świetnie bo patrząc na nią nie sposób oderwać wzroku od twarzy i włosów . Umawiając się na sesję spytała czy nie będzie mi przeszkadzała jej blizna na dekolcie . Po sesji nie potrafię sobie wyobrazić zdjęć bez tej blizny .

Karolina - 17:08:10
O sobie? Cóż ??? normalna lekko pokręcona 17latka ucząca się języka francuskiego. Obecnie głównie zainteresowana znajomymi i najbliższymi sobie osobami. Niestety szkoła schodzi na drugi plan, choć nie powinna (matura za rok!) ;) Czemu pozuje? Bo tak. Sprawia mi to przyjemność choć nie tak wielka jak kiedyś. Było minęło. Przed obiektywem mogę stać się kimś innym, zagrać jakąś rolę. Po prostu lubię wyzwania. Zainteresowań specjalnie nie posiadam. Jedynie co to lubię poruszać się na świeżym powietrzu, spotkać się ze znajomymi. Zadowolona z życia, o!

3 komentarze:

 1. witam Pana :) dodaję do obserwowanych :)

  blizny mają to w sobie, że są częścia osobowości człowieka, jakimś zdarzeniem związanym z ludźmi, uczuciami... też mam blizny, ale to nieważne, uwielbiam je - są częścią mojego życia, w którym wiele sie działo. Każda ma swoją historię.
  Dlatego blizna u tej modelkimusiała być, bo jest częścią jej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Miriam , miło Cię tu spotkać i przeczytać Twoją refleksję , myślę że inteligencji i rozumu może Ci pozazdrościć niejedna nastolatka .

  OdpowiedzUsuń
 3. miło słyszeć takie słowa :)

  OdpowiedzUsuń